Medikal Araştırma

Direk Lazer işleme ile medikal cihaz geliştirme

Takip edilebilir işlem, temiz uygulama, zamanda özgürlük.

 

Esnek biyomedikal sensörler, biocompatible implant materyal prototipleme veya Lab-On-Chip için elektronik ve microfluidic kombinasyonları direk lazer işleme sayesinde hızlı test edin.

 

Faydalar

 

Esneklik ve Otonomi

Kurum içinde ki laser sistemler, farklı materyallerin ve farklı tasarımların çok kısa bir sürede test edilmesinde esneklik oluşturur. Projenizde bütün kontrol elinizde olur ve konseptlerinizi doğrulamanızda özgürlük sunar. Dışarıdaki servis sağlayıcılara bağlı kalmadan ve kurum içi alım işlemlerini es geçerek, farklı iterasyonları denemenize olanak verir. Yenilikçi malzemeler veya mevcut uygulamaların iyileştirilmesi hakkında temel araştırma. Her ikisi de kurum içi lazer araçlarıyla mükemmel şekilde desteklenir.

Güvenli & Tamamen Kimyasalsız

Lazer sistemleri kullanıma hep hazırdır, kurulum süresi gerekmez ve işlem için kimyasallara gerek yoktur. İnsan derisiyle temas etmesi amaçlanan biyouyumlu malzemeler veya esnek elektronik sensörler, herhangi bir kimyasal kalıntıya maruz kalmaz.

Tekrarlanabilir & Ölçeklenebilir 

Ultra kısa vuruşlu lazerlerin kullanımı, tekrarlanabilir, yüksek kaliteli yüzey özellikleri sağlar. Lazer aşındırma ile elde edilen pürüzsüz yan duvarlar, keskin kenarlar ve dar yarıçap, kalite açısından benzersizdir. Katı veya kırılgan malzemelerdeki kanalların ve oyukların, hasar veya görünür çatlaklar olmadan işlenmesi kolaydır. Güvenilir yüksek kalite ile düşük adet üretim çalışmalarını da gerçekleştirme yeteneği, yeni uygulamaların ürününüzün yalnızca daha hızlı piyasaya sürülmesini değil, aynı zamanda bir çok kez test ve iyileştirme döngüsünden geçtiğini de garanti altına alır ve sahaya çıkan ürünlerin kusursun olduğundan emin olunur.

Uygun Lazer Sistemler:

ProtoLaser U4

ProtoLaser R4

 


Back To Top