LPKF ProtoLaser U4

LPKF ProtoLaser U4

Çok Amaçlı Kullanım

LPKF ProtoLaser U4 UV Laser kaynağı kullanır. Bir çok materyal grubu bu dalga boyunda ek bir araç maske ve film olmadan kolayca işlenebilir. LPKF Protolaser U4 önceki seleflerinin başarısı üzerine üretilmiş ve  aplikasyon yelpazesi hedeflenen yenilikler ile genişletilmiştir.

Yeni Dizayn

LPKF ProtoLaser U4 yeni zarif LPKF dizaynını operasyon ve bakım için akıllı çözümler ile sunuyor.

Stabilizasyon ve Düşük Enerji Aralığı

Titiz, hassas işlemler çok miktarda lazer enerjisi gerektirmez aksine düşük güçler yeterlidir. Çoklu işlemler, hassas materyallerde yüksek kalitede yapılar oluşturur. Yeni UV Lazer kaynağı geniş performans bandında stabilize edildi. Artık güvenli bir şekilde ekstra materyal gruplarında ve ince katmanlarda çalışabilir.

İşlem Takibi

Yeni performans ölçme alanı, gerçek lazer performans merkez noktasını tespit edip gösteriyor. Burda, LPKF kesin gerçek data isteyen müşterilernin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Görüntüleme Sistemi

LPKF ProtoLaser U4 lazer ile mikro materyal işleme için yeni dizayn edilmiş görüntülüme sistemleri kullanıyor. Kamera ve görüntü tanıma işlemi, işelenicek hertürlü referans deliğini ve geometrik yapıyı inceler. Yüksek çözünürlük ve hızlı algılama algortimaları üretim süresini kısaltır.

 

  • UV Lazer ile kart işleme aralığı
  • Düşük performans aralığında stabilizasyon
  • Materyal seviyesinde çıkış ölçümü

Lazer işlemi, yüksek esneklik ve hızlı işlemi sayesinde diğer yöntemlerden öne çıkıyor. Lazer hiç bir çevreye zararlı kimyasal kullanmaz ve sarf giderlerini en aza indirir. Lazer temassız işlem yapar ve hassas materyaller ile kullanılabilir.

ProtoLaser U4 sayesinde endüstriyel üretim ile karşılanan kalite seviyesine ulaşabilir hatta daha fazlasını elde edebilirsiniz. Küçük miktarda üretimler için ve çok çeşitli tekil üretimler için uygundur.

LPKF ProtoLaser U4

Back To Top