LPKF ProtoLaser S4

LPKF ProtoLaser S4

Yeni Dizayn

LPKF ProtoLaser S4 yeni zarif LPKF dizaynını operasyon ve bakım için akıllı çözümler ile sunuyor.

Maliyet Verimliliği

ProtoLaser S4 elektronik labaratuvarlarının önemli bir parçasıdır. Hızlı ve doğru olarak ince yapılar oluşturabilir ve özel prosedürler ile geniş alanları çıkarabilir. Lazer işlemi maskeleme yada bir sefere mahsus araçlar ve markalamalar gerektirmez.

İşlem Pencerenizi Genişletin

Yeşil dalga lazer e geçiş aplikasyon aralığını genişletti. Yeşil Lazer, materyali çok daha az yakma eğilimi gösterir. Ayrıca 6 μm kalınlığa kadar homojen olmayan metal katmanları sorunuzca işleyebilir.

Görüntüleme Sistemi

LPKF ProtoLaser S4’ün yeniden dizayn edilmiş kamerası ve görüntü işleme sistemi, devre kartı prototip üretimi için optimizde edilmiştir. Yüksek çözünürlük ve hızlı algılama algortimaları üretim süresini kısaltır.

LPKF ProtoLaser S lazer sistemi PCB leri dakikalar içinde işleyebilir. Büyük zaman kazancı, farklı tasarımları hızlıca ve basitçe test etmenizi sağlar. Prototipler ve az adetli üretimler kısa süreli bildirimler de bile üretilebilir. Sistem kimyasala ihtiyaç duymaz ve kullanımı kolaydır.

LPKF ProtoLAser S mekanik sistemlere göre çok daha kusursuzdur, bu sebeple analog ve dijital devlere uygun olduğu gibi HF ve mikro dalga uygulamalarına uygundur. Mükemmel geometrileri geniş aralıktaki materyallere uygulayabilir. Örnek: Bakır kaplı FR4, Aluminyum kaplı PET filmleri, seramik , Duroid ve PTEE.

Çift yüzlü prototiplerin hizalanması referans delikleri bulan kamera ile olağan üstü düzeyde geliştirilmiştir. Bu kamera LPKF ProtoLAser S in çalışma alanını düzgün bir şekilde hizalamasını ve kontrol etmesini sağlar.

Devre kartlarının deliklerini delme için, LKPF Protomat eşsiz bir tamamlayıcıdır.

LPKF ProtoLaser S4

Back To Top