LPKF ProtoMat D104

LPKF ProtoMat D104

Hem Lazer Hem Mekanik İşleme Tek Sistemde

LPKF'nin PCB Prototip İşleme cihaz ailesi, enrtegre yüksek hassasiyetli UV lazer içeren yeni ProtoMat D104 cihazı ile güçlendirildi.ProtoMat D104'de dünyanin iki en iyileri birleştirildi ve  bu, esnek ve yarı esnek kartlarda parça çıkarma (depanelling işlemi) ve fırınlanmış seramikleri işleme gibi özellikleri kazandırdı.

Çok fonksiyonelite ve iyi oyuncu

Yüksek kalitedeki baskı devrelerin Ar-Ge departmanında kimyasal kullanmadan üretilebilmesi yeni ürünlerin piyasaya hızlı çıkmasında kesinlikle büyük avantaj sağlar. Baskı Devre Kazıyıcılar, komples devreleri metal kaplı malzeme üzerine kanalları izole ederek oluştururlar. İletken yollar temel-baz materyalden, kazıma ve delme işlemi ile izole edilirler. Bu işlem için LPKF ProtoMat D104 cihazı, 100.000 rpm motor hızı, 15 istasyonlu magazinden otomatik uç değiştirme özelliği ve de 1μm yinelenebilirlik ile yüksek performans sergiler.

Entegre UV lazer olası uygulamalar yelpazesini genişletiyor: Sadece 15 μm  odak ölçüsü ile,  65 μm  genişilik ve 15 μm boşluklu veya tam tersi olacak şekilde minimum PCB yolları elde edilebilir. Akıllı kontrol sistemi ve gelişmiş yazılımı, kartın layout'una bağlı olarak  ne zaman lazer ne zaman mekanik kullanulacağına bağımsız olarak karar verir. 

 Opsiyon & Aksesuarlar

  • Toz Çekme
  • Kompresör
  • Durum Aydınlatması
  • Ölçüm Mikroskobu

ProtoMat D104 cihazı için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.


Back To Top